Displaye reklamowe

CorPOS – producent displayów reklamowych

Firma CorPOS to polski producent displayów reklamowych. Nasze produkty wyróżniają się atrakcyjnymi formami, niebanalnymi rozwiązaniami i spójnością wszystkich elementów. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży materiałów Point of Sales potrafimy w sposób kompleksowy obsługiwać Klientów, dostosowując ofertę ekspozytorów do indywidualnych potrzeb.

Śledzimy trendy i nie boimy się ryzyka. Innowacyjne rozwiązania to nasza specjalność, dlatego często proponujemy je naszym Klientom. Często, aby ekspozytor skutecznie zareklamował produkt, musi być po prostu inny od reszty. Wiemy o tym i staramy się przekonać do tego Klientów. 

Displaye reklamowe na zamówienie

Każdy display reklamowy marki CorPOS to odrębna historia. Pracę zaczynamy od uważnego wysłuchania Klienta i zapoznania się z jego oczekiwaniami. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu, dobór odpowiednich materiałów i na samym końcu realizacja zlecenia. W międzyczasie przeprowadzamy szereg konsultacji, które mają na celu wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń i doprowadzenie produktu do wersji finalnej, która w 100% będzie zgodna z wizją Klienta.

W CorPOS wykonujemy projekty z drewna, metalu, tworzyw sztucznych czy szkła. Wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku materiały, współpracując ze sprawdzonymi dostawcami. Nasze ekspozytory są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, stabilne i estetycznie wykonane. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, bo wiemy, jak ważną funkcję pełnią standy i jak wiele zależy od tego, w jaki sposób zostaną wykonane. 

Displaye reklamowe CorPOS

Displaye reklamowe CorPOS wyróżnia precyzja wykonania i kreatywne podejście. Nie ograniczamy się do utartych schematów, proponując naszym Klientom produkty wysokiej jakości, które przykuwają wzrok. Podejmujemy się najbardziej nietypowych i oryginalnych zleceń, co czyni nasze ekspozytory wyjątkowymi. Na każdym etapie zlecenia służymy pomocą, fachową wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie materiałów POS. Nasze standy reklamowe promują produkty znanych polskich i światowych marek takich jak: Wilkinson Sword, Faktoria Win (Grupa Eurocash) czy Monini.

Wierzymy, że ciężką pracą, transparentnością i otwartością jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczone cele, którymi są ciągły rozwój rozumiany poprzez podejmowanie się coraz bardziej skomplikowanych realizacji i wejście na nowe rynki zarówno w Europie, jak i na świecie. 

Realizacje standów reklamowych