Displaye reklamowe i stojaki

CorPOS – producent displayów reklamowych

Firma CorPOS to polski producent displayów reklamowych. Nasze produkty wyróżniają się atrakcyjnymi formami, niebanalnymi rozwiązaniami i spójnością wszystkich elementów. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży materiałów Point of Sales potrafimy w sposób kompleksowy obsługiwać Klientów, dostosowując ofertę ekspozytorów do indywidualnych potrzeb.

Śledzimy trendy i nie boimy się ryzyka. Innowacyjne rozwiązania to nasza specjalność, dlatego często proponujemy je naszym Klientom. Często, aby ekspozytor skutecznie zareklamował produkt, musi być po prostu inny od reszty. Wiemy o tym i staramy się przekonać do tego Klientów. 

Displaye reklamowe na zamówienie

Każdy display reklamowy marki CorPOS to odrębna historia. Pracę zaczynamy od uważnego wysłuchania Klienta i zapoznania się z jego oczekiwaniami. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu, dobór odpowiednich materiałów i na samym końcu realizacja zlecenia. W międzyczasie przeprowadzamy szereg konsultacji, które mają na celu wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń i doprowadzenie produktu do wersji finalnej, która w 100% będzie zgodna z wizją Klienta.

W CorPOS wykonujemy projekty z drewna, metalu, tworzyw sztucznych czy szkła. Wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku materiały, współpracując ze sprawdzonymi dostawcami. Nasze ekspozytory są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, stabilne i estetycznie wykonane. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, bo wiemy, jak ważną funkcję pełnią standy i jak wiele zależy od tego, w jaki sposób zostaną wykonane. 

Displaye reklamowe CorPOS

Displaye reklamowe CorPOS wyróżnia precyzja wykonania i kreatywne podejście. Nie ograniczamy się do utartych schematów, proponując naszym Klientom produkty wysokiej jakości, które przykuwają wzrok. Podejmujemy się najbardziej nietypowych i oryginalnych zleceń, co czyni nasze ekspozytory wyjątkowymi. Na każdym etapie zlecenia służymy pomocą, fachową wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie materiałów POS. Nasze standy reklamowe promują produkty znanych polskich i światowych marek takich jak: Wilkinson Sword, Faktoria Win (Grupa Eurocash) czy Monini.

Wierzymy, że ciężką pracą, transparentnością i otwartością jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczone cele, którymi są ciągły rozwój rozumiany poprzez podejmowanie się coraz bardziej skomplikowanych realizacji i wejście na nowe rynki zarówno w Europie, jak i na świecie. 

Prowadzenie działań reklamowych wymaga odpowiednich akcesoriów, które pozwolą na wyeksponowanie i zaprezentowanie produktów. Pomocne w tym okazują się być displaye reklamowe, które są bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych półek sklepowych. W naszej firmie podejmujemy się realizacji wielu zleceń, dlatego z powodzeniem możemy stworzyć stojaki reklamowe, które będą dopasowane do potrzeb danej firmy, dając nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o prezentowanie towarów. Ustawione w sklepie pozwolą na szybkie zlokalizowanie produktów i ich atrakcyjną prezentację. Dzięki naszym stojakom idealna ekspozycja towaru przestanie być problemem. Displaye reklamowe wytwarzamy z różnych materiałów – są to wysokiej jakości produkty, dlatego warto wybrać je do swojej firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Możemy przygotować fantastyczny projekt stojaków dla każdego przedsiębiorstwa, pomysłowy i skuteczny w przyciąganiu klientów i zwiększaniu sprzedaży.

Displaye reklamowe – z różnych materiałów

Jesteśmy firmą, w której pracują sami profesjonaliści i ludzie z pasją, dlatego do swoich obowiązków podchodzimy w taki sposób, aby odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Wykonujemy displaye reklamowe z różnych materiałów, np. drewna, szkła, metalu, kartonu i tworzyw sztucznych. Dzięki temu każdy może zamówić w naszej firmie stojak, który najlepiej odpowie na wszystkie potrzeby. Nie boimy się realizować nawet najbardziej wyszukanych, nietypowych i oryginalnych pomysłów naszych klientów. Chętnie podpowiemy również, jaki stojak najlepiej sprawdzi się w przypadku konkretnych produktów czy danej firmy, stworzymy oryginalny projekt, a po zaakceptowaniu przystąpimy do jego realizacji. Działamy w taki sposób, aby każdy klient mógł powiedzieć, że współpraca z naszą firmą to czysta przyjemność. Wyróżnia nas nieszablonowe podejście i pomysłowość, a o to przecież chodzi w branży POS, aby realizować nawet najbardziej nietypowe pomysły, które są w stanie zaskoczyć i przyciągnąć klientów.

Displaye reklamowe – jakie są korzyści z ich zastosowania?

Dla powodzenia sprzedaży kluczowe znaczenie ma odpowiednia ekspozycja produktu. Oferowane w naszej firmie displaye reklamowe to meble, które pozwolą na zaprezentowanie danego towaru i zwiększenie jego sprzedaży. Cieszą się dużą popularnością, wykazują dużą skuteczność, zwiększając widoczność i rozpoznawalność marki. Każda firma, która skorzysta z naszej oferty, może mieć pewność, że wybiera wysokiej jakości stojaki, które posłużą przez długi czas i będą wyróżniać się estetycznym wyglądem. Displaye reklamowe to rewelacyjny pomysł na wyeksponowanie towarów, przy jednoczesnej reklamie firmy. U nas każdy klient może liczyć na profesjonalny projekt graficzny i wysokiej jakości wykonanie. Mamy szeroką ofertę, dlatego zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy, że każdy wykonany w naszej firmie stojak będzie odpowiadał na wszystkie potrzeby.

Stojaki reklamowe – czym wyróżniają się nasze produkty?

Stojaki reklamowe, które oferujemy w naszej firmie to produkty, które dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do ich produkcji wyróżniają się trwałością, wytrzymałością i świetnym wyglądem. Korzystanie z nich jest proste, a efekty ich oddziaływania mogą przejść najśmielsze oczekiwania. Nasze displaye reklamowe dają możliwość przygotowania znakomicie prezentującej się ekspozycji, która nie umknie uwadze żadnego z klientów. Posiadamy stojaki reklamowe, które mogą przybierać różne formy. Co istotne, na bieżąco obserwujemy rynek, doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego nie boimy się ryzyka. Mamy innowacyjne podejście, cenimy sobie czas klientów i zwracamy uwagę na ich oczekiwania, dlatego proponujemy rozwiązania, które pozwolą odnieść prawdziwy sukces w sprzedaży i przyciąganiu nowych kupujących. Doskonale wiemy, że atrakcyjna treść stojaków może przekonać klienta do zakupu, dlatego dbamy o to, aby zawsze były one skuteczne w działaniu.

Stojaki z plexi – skuteczna reklama dla każdej firmy

W naszej firmie do produkcji stojaków reklamowych wykorzystujemy różne materiały, dzięki którym możemy tworzyć produkty dopasowane do potrzeb różnych grup klientów. Dużą popularnością cieszą się stojaki z plexi. Są funkcjonalne, eleganckie i bardzo skuteczne, jeśli chodzi o eksponowanie towarów czy materiałów reklamowych. Wszystkie osoby zainteresowane takim produktem zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, w której chętnie stworzymy displaye permanentne według pomysłów naszych klientów, dopasowane do potrzeb i bardzo funkcjonalne. Ich oddziaływanie z pewnością będzie bardzo skuteczne, a sama inwestycja zwróci się pod postacią zwiększonego zainteresowania firmą i jej produktami czy usługami. Nasze indywidualne podejście pozwoli również doradzić klientom, jaki stojak z plexi czy innego materiału będzie najlepiej odpowiadał na potrzeby firmy działające w konkretnej branży.

Stojaki metalowe i stojaki ze sklejki

Oprócz plexi, z której powstają nasze displaye permanentne, wykorzystujemy także szkło, karton, drewno, tworzywa sztuczne i metale. Polecamy również nasze stojaki metalowe, które wyróżniają się przede wszystkim niezawodnością, ogromną trwałością i wytrzymałością nawet w trudnych warunkach ekspozycji. Wybór odpowiedniego stojaka powinien być uzależniony od tego, czego oczekujemy od danego produktu. Jeśli trwałości, wybór jest oczywisty, gdyż to właśnie metal wyróżnia się najbardziej wytrzymałą formą. Wiele osób stawia także na stojaki ze sklejki, które dają szerokie możliwości, jeśli chodzi o tworzenie formy i stylizowania drewna na bardziej eleganckie czy postarzane. Do każdego produktu będzie pasował zupełnie inny rodzaj materiału, dlatego chętnie podpowiemy, jaki stojak reklamowy najlepiej odpowie na potrzeby. Stworzymy projekt, a po wprowadzeniu zmian określonych przez klientów przystąpimy do realizacji. Staramy się realizować zamówienia szybko i sprawnie, dlatego warto z nami współpracować. Potwierdzeniem naszej solidności i rzetelności niech będą opinie wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają po inne materiały POS do reklamy swojego przedsiębiorstwa.

Realizacje standów reklamowych