Ekspozytory reklamowe naladowe

CorPOS – producent ekspozytorów i materiałów reklamowych

Firma CorPOS to polski producent ekspozytorów reklamowych naladowych. Są one mniejszą formą displayów podłogowych, służąc zarówno do ekspozycji, jak i sprzedaży produktów impulsowych. Nasze produkty wyróżnia jakość wykonania, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Każdy ekspozytor reklamowy wychodzący z naszej pracowni jest dokładnie sprawdzany, a egzemplarze posiadające choćby najmniejszy uszczerbek – przekazywane do ponownego przetworzenia. 

Posiadamy niemal 20-letnie doświadczenie w branży materiałów Point of Sales, dlatego poza sprzedażą świadczymy także usługi doradcze. Ekspozytory reklamowe muszą bowiem przykuwać wzrok, być stabilne i dopasowane do konkretnego rodzaju prezentowanego produktu. Dbając o szczegóły, budujemy silną markę, z której usług skorzystały firmy takie jak: Edgewell Personal Care (właściciel marki Wilkinson Sword), Monini Polska, Faktoria Win (grupa Eurocash).

Ekspozytory na zamówienie

Branża POS nie ma przed nami tajemnic, dlatego chętnie eksperymentujemy, szukając nowych rozwiązań i dopasowując nasze produkty pod szczególne wymagania Klienta. Oferta ekspozytorów na zamówienie skierowana jest do osób, które mają wizję tego, jak ma wyglądać produkt finalny, ale nie są w stanie przelać jej na papier. Nasi pracownicy na pierwszym etapie współpracy dokładnie wysłuchują Klientów, a później wykonują dla nich projekt. Po akceptacji bądź naniesieniu korekt dobierane są materiały, a następnie projekt trafia do realizacji. Wychodzimy z założenia, że im więcej czasu poświęcimy Klientom na początku, tym sprawniej zakończymy zlecenie, którego efektem będzie produkt idealny.

W CorPOS wykonujemy projekty z drewna, metalu, tworzyw sztucznych lub innych materiałów. Współpraca ze sprawdzonymi dostawcami przekłada się na możliwość wykorzystywania najlepszych surowców dostępnych na rynku. Oferta naszych ekspozytorów jest cały czas powiększana, a stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę.

Ekspozytory reklamowe CorPOS

Ekspozytory reklamowe CorPOS charakteryzują się eleganckim wyglądem i dopracowanymi detalami. Nieszablonowe podejście naszych specjalistów przekłada się na unikalne partie ekspozytorów, które są w stanie zareklamować i sprzedać nawet najzwyklejsze produkty. Jesteśmy lojalnym partnerem biznesowym, który wie, jak powinny wyglądać profesjonalne ekspozytory reklamowe. Producent powinien być po części odpowiedzialny za wyniki sprzedaży, a jeśli są one niskie – pomóc Klientowi znaleźć przyczynę zaistniałej sytuacji. Tylko takie podejście do wykonywanej pracy gwarantuje firmie sukces, o czym staramy się pamiętać każdego dnia.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości produktów, dlatego Państwa opinia jest dla nas niezwykle ważna. Chętnie wysłuchamy wszelkich uwag, by móc dalej się rozwijać. Rozumiemy przez to podejmowanie się coraz bardziej skomplikowanych realizacji i wejście na kolejne rynki zarówno w Europie, jak i na świecie. Wierzymy, że z Państwa pomocą stanie się to niebawem.