Projektowanie i montaż stoisk targowych

CorPOS – zabudowa stoisk targowych

Firma CorPOS zna branżę materiałów Point of Sales od podszewki, funkcjonując w tym sektorze od niemal 20 lat. Jednym z obszarów naszej działalności jest projektowanie i montaż stoisk targowych. Łączymy pracę kreatywną z planowaniem przestrzennym, by w efekcie końcowym dostarczyć najlepsze z możliwych rozwiązań. Projektowanie stoisk targowych to proces, który wymaga zaangażowania bardzo wielu osób, jednak opinie zadowolonych Klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że warto. 

Dobrze zaprojektowane stoisko to gwarancja sukcesu na targach, wystawach i imprezach branżowych. Powinno być wykonane w innowacyjny sposób, wyróżniać się na tle innych i zachęcać do odwiedzin. W zależności od funkcji, jaką ma spełniać, jego elementy powinny być przemyślane i odpowiednio rozmieszczone. Niezwykle ważne jest również, by dopasować je do charakteru imprezy, biorąc pod uwagę kolorystykę, motywy przewodnie, a także miejsce, w którym będzie się odbywać. 

Zabudowa stoisk targowych na zamówienie

Prace nad uruchomieniem stanowiska targowego zaczynają się od przygotowania projektu. Nasi wykwalifikowani specjaliści już na etapie przyjmowania zlecenia zbierają niezbędne informacje od Klienta, by móc przedstawić mu wstępny plan działania. Projekty są wielokrotnie konsultowane, w wyniku czego powstaje wizualizacja stanowiska targowego. Po zaakceptowaniu wizualizacji przez Klienta kompletowane są poszczególne elementy stoiska, a następnie przystępuje się do ich montażu. 

Stoiska targowe mogą przybierać różne formy, być mniej lub bardziej kompatybilne z otoczeniem, ale to, co wyróżnia realizacje CorPOS to elementy interaktywne i dbałość o najmniejsze szczegóły. Stosując nowoczesne rozwiązania mamy poczucie, że idziemy z duchem czasu, co doceniają nie tylko nasi Klienci, ale także osoby postronne. Montaż stoisk targowych jest naszym ulubionym etapem realizacji zlecenia, ponieważ zawsze przysparza wielu pozytywnych emocji.

Stanowiska targowe CorPOS

Projektowanie i montaż stoisk targowych jest kolejnym krokiem w stronę rozwoju naszej firmy, dlatego podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych realizacji. Korzystamy z posiadanej wiedzy, śledzimy trendy, ale także kierujemy się intuicją, która jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Wierzymy, że ciężką pracą, otwartością i nieszablonowym podejściem już niedługo podbijemy nie tylko europejski rynek POS, ale także wkroczymy na rynki światowe.