Projektowanie i montaż stoisk targowych

CorPOS – zabudowa stoisk targowych

Firma CorPOS zna branżę materiałów Point of Sales od podszewki, funkcjonując w tym sektorze od niemal 20 lat. Jednym z obszarów naszej działalności jest projektowanie i montaż stoisk targowych. Łączymy pracę kreatywną z planowaniem przestrzennym, by w efekcie końcowym dostarczyć najlepsze z możliwych rozwiązań. Projektowanie stoisk targowych to proces, który wymaga zaangażowania bardzo wielu osób, jednak opinie zadowolonych Klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że warto. 

Dobrze zaprojektowane stoisko to gwarancja sukcesu na targach, wystawach i imprezach branżowych. Powinno być wykonane w innowacyjny sposób, wyróżniać się na tle innych i zachęcać do odwiedzin. W zależności od funkcji, jaką ma spełniać, jego elementy powinny być przemyślane i odpowiednio rozmieszczone. Niezwykle ważne jest również, by dopasować je do charakteru imprezy, biorąc pod uwagę kolorystykę, motywy przewodnie, a także miejsce, w którym będzie się odbywać. 

Zabudowa stoisk targowych na zamówienie

Prace nad uruchomieniem stanowiska targowego zaczynają się od przygotowania projektu. Nasi wykwalifikowani specjaliści już na etapie przyjmowania zlecenia zbierają niezbędne informacje od Klienta, by móc przedstawić mu wstępny plan działania. Projekty są wielokrotnie konsultowane, w wyniku czego powstaje wizualizacja stanowiska targowego. Po zaakceptowaniu wizualizacji przez Klienta kompletowane są poszczególne elementy stoiska, a następnie przystępuje się do ich montażu. 

Stoiska targowe mogą przybierać różne formy, być mniej lub bardziej kompatybilne z otoczeniem, ale to, co wyróżnia realizacje CorPOS to elementy interaktywne i dbałość o najmniejsze szczegóły. Stosując nowoczesne rozwiązania mamy poczucie, że idziemy z duchem czasu, co doceniają nie tylko nasi Klienci, ale także osoby postronne. Montaż stoisk targowych jest naszym ulubionym etapem realizacji zlecenia, ponieważ zawsze przysparza wielu pozytywnych emocji.

Stanowiska targowe CorPOS

Projektowanie i montaż stoisk targowych jest kolejnym krokiem w stronę rozwoju naszej firmy, dlatego podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych realizacji. Korzystamy z posiadanej wiedzy, śledzimy trendy, ale także kierujemy się intuicją, która jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Wierzymy, że ciężką pracą, otwartością i nieszablonowym podejściem już niedługo podbijemy nie tylko europejski rynek POS, ale także wkroczymy na rynki światowe. 

Stoiska targowe

Eventy, na które nasi klienci potrzebują stoisk targowych, są naprawdę bardzo różnorodne. Mamy tego świadomość, dlatego niezależnie od tego, na jaki projekt się zdecydujesz, gwarantujemy, że powstanie on na bazie Twoich uwag i pomysłów. Na etapie wizualizacji istnieje jeszcze możliwość wprowadzenia wielu zmian czy poprawek. Nam zależy na tym, aby efekt jak najbardziej przypadł Tobie do gustu i spełniał Twoje oczekiwania. Dzięki temu wiemy, że nasza praca nie poszła na marne – wręcz przeciwnie. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny. Poza dbałością o każdy etap projektowania i produkcji stawiamy również duży nacisk na kontakt z klientem. Staramy się przyjmować zlecenia nawet na nietypowe stoiska. Czasem stanowią dla nas wyzwanie, ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Nie bój się więc prosić o rzeczy, które być może według Ciebie zdają się nierealne do wykonania. A nuż, może okazać się, że wcale tak nie jest i nam się to uda.

Jesteśmy producentem stoisk targowych

Jeśli potrzebujesz stoiska targowego, ponieważ będziesz, np. uczestniczył w targach branżowych czy to w Polsce, czy też za granicą i chcesz wystawić się tam ze swoją marką, najlepiej, jeśli zgłosisz się bezpośrednio do producenta. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ tylko wtedy masz gwarancję, na otrzymanie profesjonalnie wykonanego stoiska. Pomoże ono Tobie w skutecznym promowaniu i reklamowaniu własnej firmy – produktów czy usług. Nasza firma zatrudnia specjalistów, którzy znają się na skutecznych i odpowiednich rozwiązaniach. Oferujemy Tobie kompleksową obsługę. Najpierw pomysł zamienimy na projekt wizualny. Kolejnym krokiem jest zamienienie projektu w realne stoisko targowe. Wszystkie te czynności odbywają się w obrębie jednej firmy. Bez konieczności kontaktu z pośrednikami, co stanowi dodatkowy atut. Dzięki temu skraca się również czas realizacji całości. Przed przystąpieniem do pracy, ustalimy termin, w jakim zlecenie powinno być wykonane. Oczywiście weźmiemy pod uwagę Twoje stanowisko. Staramy się działać prężnie i szybko, ale przy tym dokładnie i z dbałością o każdy szczegół. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego w czasie realizacji jesteśmy w stałym kontakcie. Jako klient masz więc realny wpływ i kontrolę nad tym, co dla Ciebie tworzymy.

CorPOS – nasze stoiska targowe

Projektujemy, tworzymy i montujemy stoiska targowe. Na rynku działamy od wielu lat. Nie zaprzestaliśmy wyłącznie na polskim rynku. Zyskaliśmy niezbędne doświadczenie i wkroczyliśmy również na rynek europejski. Kolejnym krokiem jest podbicie rynku światowego. Osiągnęliśmy to wszystko za sprawą analizy potrzeb rynku, jak również rozumieniu trendów, jakie panują obecnie i tego, jak się one kształtują i zmieniają. Stosujemy nietuzinkowe rozwiązania. Do pracy i rozwoju nakręcają nas nasi klienci. Kiedy widzimy, że projekt przez nas przygotowany przerósł ich oczekiwania, wiemy, że wykonaliśmy dobrą robotę. Wtedy z jeszcze większym zapałem przystępujemy do kolejnych zleceń. I tak trwa to już 20 lat. Staramy się dostosowywać do najbardziej nietypowych, jak i oryginalnych zleceń. Priorytetem jest dla nas budżet klienta, jak również termin realizacji zadania. Dobrze wiemy, że każdego z nas gonią terminy. Zaufały nam rzesze klientów i nie zawiodły się. Być może Ty również dołączysz do tego grona.

Zabudowa paletowa

W ostatnich latach na popularności zyskały modułowe stoiska targowe. Jak sama nazwa wskazuje, składają się z modułów. Ich największym plusem jest to, że dają możliwość zmiany układu całej wyspy ekspozycyjnej czy też stoiska sprzedażowego. To daje nam możliwość całkowitej zmiany wyglądu. Inwestujemy w jedno stoisko targowe, a tak naprawdę możemy je później modyfikować zgodnie ze swoimi potrzebami. Więc nie dość, że jako klient oszczędzasz pieniądze, to jeszcze dodatkowo czas, który byłby potrzebny na przygotowanie nowego projektu, a następnie stoiska targowego. Jest to myślenie i działania w perspektywie długofalowych korzyści. Nasza firma wykonuje projekty i realizacje dla klientów z wielu różnych sektorów biznesu. Właśnie dlatego podchodzimy w sposób indywidualny do tworzenia stoisk targowych, ekspozycyjnych czy też handlowych. Na najwyższym miejscu stawiamy przede wszystkim oczekiwania klienta, jego sugestie, prośby i potrzeby. Następnie przedstawiamy pomysł oraz rozwiązania, jak jeszcze moglibyśmy to wszystko udoskonalić. Dbamy o doskonałą jakość i wyrażamy siebie poprzez dokładne realizacje i oryginalny design. Nie kopiujemy cudzych pomysłów. Chcemy, aby każde zlecenie było czymś nowym i unikalnym, aby każdy klient mógł poczuć się wyjątkowo.

Stoiska targowe jako narzędzie skutecznego marketingu

Specjaliści, którzy pracują w CorPOS wykonują swoją pracę przede wszystkim z pasją. To właśnie dzięki nim powstają unikalne rozwiązania, projekty i realizacje. Nie ma miejsca na powtarzalność. Wszystkie tworzone przez nas stoiska targowe są dokładnie przemyślane. Stawiamy na elementy, które wspomogą przekaz marketingowy, ale nie zapominając przy tym o jakości i estetyce całego projektu. Ma on bowiem stanowić jednolitą całość. Każdy element ma się ze sobą odpowiednio łączyć. Nie ma miejsca na przypadkowe rozwiązania. Czasem okazuje się, że zastosowanie różnych form czy kształtów przyniesie oczekiwany, spektakularny rezultat. Właśnie tak działa nasza firma. Opiera się na kreatywnych pracownikach. Ty przychodzisz do nas z pomysłem, my staramy się go jeszcze bardziej udoskonalić, a w efekcie powstaje piękna realizacja. Zadowolony klient to najlepsza zapłata za naszą pracę. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami – projekt i montaż stoisk targowych, wówczas zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.