Standy reklamowe i materiały POS/POSM

Producent materiałów POS

CorPOS to polski producent materiałów POS. Na bazie naszego prawie 20letniego doświadczenia na rynku, wprowadzamy w życie materiały Point of Sales oparte na szczegółowych analizach. Nie tylko doskonale rozumiemy zmienność branży i trendów, ale to my jesteśmy twórcami nowych pomysłów.

Materiały POS tworzone pod Twoich klientów

Materiały POS pozwalają wykorzystać dostępną przestrzeń i umożliwiają zoptymalizowaną prezentację produktów. Ograniczone miejsce na reklamę i ekspozycje nie dotyczą tylko wyjazdów na targi, ale i powierzchni lokalów. To przede wszystkim w tych miejscach Twoi klienci potrzebują informacji oraz skupienia ich uwagi na rzeczach najistotniejszych.

Chaos informacyjny sprawi, że Twoi klienci podejmą przypadkowe decyzje zakupowe!

Nie chcesz tego dla swojego biznesu, dlatego potrzebujesz materiałów POS i standów reklamowych, które pomogą Ci odpowiedzieć na potrzeby właśnie Twoich klientów.

Rodzaje materiałów POS

W CorPOS realizujemy zlecenia nietypowe i wymagające. Nie umieszczamy naszych materiałów POS w żadnych ciasnych ramach definicji. Z doświadczenia wiemy, że to nieograniczona kreatywność tworzy najlepsze materiały POS, producent tych materiałów nie może zatem samego siebie ograniczać.

Wykonujemy tak standy reklamowe oraz stoiska degustacyjne, jak i drobniejsze formy reklamy, przykładowo: shelfstoppery, banery czy naklejki podłogowe. W naszych realizacjach stawiamy przede wszystkim na nieszablonowość i wykorzystanie analitycznej wiedzy.

W CorPOS artystyczna innowacja spotyka się z wiedzą najlepszych marketingowców, tworząc materiały POS przyciągające uwagę Twoich klientów.

Marketing to dziedzina, której odpowiedni rozwój w danej firmie może przynieść spore korzyści. Coraz więcej osób zauważa, jak ważne jest kreowanie wizerunku swojej firmy, prowadzenie szerokich działań reklamowych i ciągłe zaskakiwanie klientów. Jako producent materiałów POS doskonale wiemy, że działania promocyjne wymagają oprawy, która pozwoli na doskonałe zaprezentowanie produktu czy usługi oraz sprawi, że zostaną w szczególności zaprezentowane jedynie zalety. Nasze materiały POS (POSM) stanowią tu doskonałe rozwiązanie. To one dają możliwość przygotowania rewelacyjnie prezentującej się ekspozycji, która nie umknie uwadze żadnego z klientów. Posiadamy standy reklamowe, które mogą przybierać różne formy. Korzystanie z nich jest proste, a sam transport szybki, przez wzgląd na ich łatwość składania. To dzięki nim konsument zauważy Twój produkt dzięki temu, że wyciągniesz go z półki i postawisz w alejce sklepowej.

Standy reklamowe – wysoka jakość wykonania

Spore doświadczenie, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich lat, sprawia, że tworząc materiały POS, jesteśmy w stanie spełnić nawet najśmielsze i bardzo oryginalne pomysły naszych klientów. Dokładamy również wszelkich starań, aby każdy stand reklamowy był wykonany z należytą starannością. W końcu to coś, co ma służyć przez długi czas. Nasze standy są łatwe w codziennym użytkowaniu, przewożeniu w inne miejsca. Wykazują ogromną wytrzymałość – dbamy o to, aby były możliwe lekkie i zawsze bardzo skuteczne w działaniu. Ich zastosowanie to naprawdę szerokie możliwości działań marketingowych, które z pewnością przyniosą spore korzyści. W końcu klienci dużo szybciej przekonują się do rzeczy, które są w stanie zobaczyć na własne oczy, a nie w telewizji czy w Internecie. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, jesteśmy elastyczni i chętni do dyskusji na temat ostatecznego wyglądu tworzonych materiałów POS. To skuteczne elementy reklamowe również na wystawach i targach, dlatego warto pomyśleć o ich zakupie.

Materiały POS – jakie mają znaczenie we współczesnym handlu?

Wiele badań prowadzonych nad decyzjami zakupowymi ludzi wskazuje, że najczęściej dokonują oni zakupów pod wpływem impulsu, czyli w miejscu, w którym bezpośrednio odbywa się sprzedaż. Standy reklamowe i wszystkie inne materiały POS mają tu ogromne znaczenie w nakłanianiu potencjalnych klientów do zakupów. Szeroka gama dostępnych rozwiązań pozwala na wybór efektywnej reklamy, który pozwoli osiągnąć maksymalne efekty przy niewielkim nakładzie finansowym. Odpowiednie miejsce na ustawienie standu reklamowego i jego atrakcyjna treść może szybko nakłonić potencjalnego klienta do zakupów. Ma to niebagatelne znaczenie w przypadku mniejszych firm, które działają lokalnie bądź nie są w stanie inwestować sporych pieniędzy w inną formę reklamy. Jesteśmy zaufanym producentem materiałów POS, a z naszych usług skorzystało naprawdę wiele firm, które są zadowolone z efektów, jakie oferują nasze produkty oraz z ich funkcjonalności.

Standy ze sklejki i inne materiały POS

W naszej firmie CorPOS doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest szeroka oferta. Proponujemy naszym klientom standy ze sklejki, metalu, tworzyw sztucznych, a także wiele innych materiałów POS jak: naklejki podłogowe, banery reklamowe, shelfstopery. Oferujemy kompleksową obsługę, nieszablonowe projekty i szybką realizację. Doskonale wiemy, jaką rolę w zwiększaniu sprzedaży odgrywają właśnie materiały POS. Potrafią one zwiększyć rozpoznawalność marki, sprawiają, że oferta danej firmy jest dużo bardziej zauważalne przez potencjalnych klientów. Materiały POS to nie tylko doskonały sposób na reklamę czy prowadzenie działań promocyjnych, ale również pełnią one funkcję wizerunkowe i informacyjne. Istnieje możliwość ich dopasowania do charakteru marki, specyfiki działalności firmy np. poprzez wprowadzanie niestandardowych kształtów i wielu innych pomysłów, których nie brakuje w naszej firmie. Oferujemy różne materiały POS jak te przeznaczone na ladę, na podłogę, sufit i wiele innych miejsc.

Materiały POS dla różnych branż

Materiały POS to elementy szczególnie przydatne w handlu i usługach. Najczęściej wykorzystuje się je w farmaceutyce, gdzie służą do prezentacji nowych suplementów, a także w szeroko pojętym handlu artykułami spożywczymi, chemią i kosmetykami. Idealnie sprawdzają się tam, gdzie klient może podjąć decyzję o zakupie pod wpływem impulsu. Nasze materiały POS jak np. stojaki ze sklejki, metalu i tworzyw są produkowane przy użyciu najnowszych technologii, dzięki którym można zyskać naprawdę skuteczne środki reklamowe. Chętnie podpowiemy, jakie materiały sprawdzą się w przypadku Państwa branży oraz jak zwiększyć ich skuteczność. Należy pamiętać, że ważne jest ich odpowiednie rozmieszczenie tak, aby były zauważalne dla kupujących i zwracały na siebie uwagę klientów. Zwróćmy również uwagę na estetykę wykonania, spójność kolorystyczną z logo oraz czystość podczas użytkowania.

Standy reklamowe – skuteczne nośniki reklamy

Standy reklamowe to niezwykle skuteczne nośniki reklamy, które nie wymagają dużych nakładów finansowych. Można stosować je w wielu sytuacjach, skutecznie skupiają na sobie wzrok i sprawiają, że klient zaczyna myśleć nad korzyściami, które może osiągnąć dzięki inwestycji w dany produkt czy usługę. Znajdą zastosowanie przed budynkiem firmy, przed wejściem do lokalu, w sklepach. Spotkamy je w centrach handlowych, na deptakach, przy ruchliwych ulicach i wszędzie tam, gdzie mogą zainteresować potencjalnych klientów i skłonić ich do zakupów. Pamiętajmy jednak, że ważna jest tu estetyka wykonania. My oferujemy jedynie standy reklamowe oraz inne materiały POS najwyższej jakości, wytrzymałe, estetycznie wykonane i zaskakująco ciekawe. Działamy tak, aby wydobyć unikalne wartości każdego promowanego produktu, usługi czy firmy. Tworzymy pomysł, dyskutujemy o nim razem z klientem, aby przejść do projektowania i jego wykonania od początku do końca. Jesteśmy przekonani, że razem stworzymy materiały POS, które przykują uwagę wszystkich klientów, zachęcając ich do zakupów.

Realizacje standów reklamowych